Sağa Dayalı Resim
tren

Posterler

Anasayfa » Posterler

Kongre teması üzerine yapılmış kuramsal, görgül ya da uygulamalı çalışmaların sonuçlarını görsel olarak paylaşma fırsatı veren Posterler, kongre süresi boyunca belirlenmiş alanda sergilenir. Poster sahiplerinin çalışmalarıyla ilgilenenlerle görüşebilmeleri için programda belirtilen toplam yarım saatlik bir süre boyunca posterlerinin yanında bulunmaları istenir.

Ortak yazarlı poster bildirileri için, yazarlardan biri poster sunumundan sorumlu kişi olarak belirlenir. Bu posterden sorumlu yazar poster özetinin gönderilmesinden, diğer yazarları kabul sürecinden haberdar etmekten ve kabul alındığında kayıt işlemlerini tamamlamaktan sorumludur.

Poster sunucuları sunum tarihlerinde posterlerini belirlenmiş alana asmaktan, poster oturumu saatinde katılımcıların sorularını yanıtlamaktan ve kongre bitiminde posterlerini ve getirmiş olabilecekleri diğer malzemeleri toplamaktan sorumludurlar. Yalnızca tamamlanmış çalışmalar kabul edilir.

Poster başvurusu aşağıdaki bilgileri içermelidir:

Posteri başlığı ve konusu,

Posterden sorumlu yazar ve varsa, diğer yazarlar

Poster özeti

Poster Şablonu Formatı

Hazırlanacak olan posterlerin boyutları 70×100 cm ölçülerinde olmalıdır.

Times New Roman, kalın yazı karakteri kullanılmalıdır. Yazı büyüklüğü başlık için 100+, alt başlık için 36+, yazılar için ise 24+ pt. olmalıdır.

Whatsapp
EMUDER
EMUDER
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?