Sağa Dayalı Resim
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Kimiz ?

Devam eden yolculuğumuzda, geçmişte, bugün ve gelecekte sürekli iyileştirme yoluna girdik. Yolculuğumuz, her büyük çabanın tek bir adımla başladığını kabul ederek, mükemmelliğe olan bağlılığımızla başladı. Amacımız açık: dirençli bir Türkiye’nin gelecek nesillerini güçlendirmek. Kararlı bir ruhla, eğitimde mükemmellik arayışımıza rehberlik etmesi için 30 Ağustos 2020 Zafer Bayramı’nda Aydın’da Eğitimde Mükemmellik Derneği’ni kurduk.

Oldukça kısa bir süre içinde sekiz akademik dergiyi ve iki prestijli kongreyi, IEXCEL ve ICONTE’yi sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Misyonumuz, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na, kurucu değerlerine, Atatürk ilke ve inkılâplarına sarsılmaz bir sadakat ve bilimsel dürüstlükle bağlı kalarak, eğitimde mükemmellik ilkelerini tüm ulusumuza yaymaktır.

Çalışmalarımızın temelinde, mükemmelliğe giden yolun bitmeyen bir yolculuk olduğu inancı yatmaktadır. Bu inancı paylaşan eğitimcilerle, yolculuğumuzu ulusal ve nihayetinde küresel bir markaya dönüştürmeyi hedefliyoruz. Şeffaflık ve hesap verebilirliğe olan bağlılığımız derneğimizin ilkelerinin temelini oluşturuyor.

Eğitimde Mükemmellik Derneği ailesi olarak birlikteliğin ve kolektif gücün öneminin farkındayız. Birlikte bu değeri hak ettiği yere yükselteceğiz. Geleceğin bize ait olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle eğitime odaklanıyoruz. Kalıcı mirasımız, evrensel etik değerleri kültürel mirasımızla harmanlarken bilimsel ilkelere sahip çıkan bir toplum olacaktır. Özünde, ülkemize kattıklarımız, ondan aldıklarımızdan daha büyük önem taşımaktadır. Ortak aklımız en iyiyi sunmaya adanmıştır. Yolculuğumuza güveniyoruz ve gemimizin dümencileri olarak hep birlikte mükemmelliğe doğru yol alıyoruz.

Eğitimde mükemmellik yolculuğumuza hoş geldiniz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız çünkü biz siziz. Birlikte, “Her Zaman Daha İyisi İçin” sloganının arkasında duruyoruz.

Saygılarımla,

Eğitimde Mükemmellik Derneği Ailesi

Whatsapp
EMUDER
EMUDER
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?