Sağa Dayalı Resim

Atölyeler

Anasayfa » Atölyeler

ATÖLYELER

Bu kongrede dört atölye bulunmaktadır. Atölyeler, konuları ve eğitimcileri aşağıdadır.

ATÖLYE 1

Eğitimde Nitel Araştırma ve Uygulamaları

Bu atölyede “Eğitimde Nitel Araştırma ve Uygulamaları” konusu ilgili öğretim üyesi tarafın katılımcılarla birlikte etkileşimli bir şekilde incelenecektir. Atölye eğitimini almak için kayıt yaptırılmalıdır. Kayıtlı kişilere katılım sertifika verilecektir. Kayıt için tıklayınız.

 Öğretim Üyesi: Dr. Adem BAYAR

ATÖLYE 2

21. Yüzyılda Değişen Okul Kariyer Uygulamaları

Bu atölyede “21. Yüzyılda Değişen Okul Kariyer Uygulamaları” konusu ilgili öğretim üyesi tarafın katılımcılarla birlikte etkileşimli bir şekilde incelenecektir. Atölye eğitimini almak için kayıt yaptırılmalıdır. Kayıtlı kişilere katılım sertifika verilecektir. Kayıt için tıklayınız.

 Öğretim Üyesi: Dr. Temel KALAFAT

ATÖLYE 3

Eğitimde Sosyal Adalet ve Mükemmellik

Bu atölyede “Eğitimde Sosyal Adalet ve Mükemmellik” konusu ilgili öğretim üyesi tarafın katılımcılarla birlikte etkileşimli bir şekilde incelenecektir. Atölye eğitimini almak için kayıt yaptırılmalıdır. Kayıtlı kişilere katılım sertifika verilecektir. Kayıt için tıklayınız.

 Öğretim Üyesi: Dr. Olcay YAVUZ

ATÖLYE 4

Eğitimde Nicel Araştırma ve Uygulamaları

Bu atölyede “Eğitimde Nicel Araştırma ve Uygulamaları” konusu ilgili öğretim üyesi tarafın katılımcılarla birlikte etkileşimli bir şekilde incelenecektir. Atölye eğitimini almak için kayıt yaptırılmalıdır. Kayıtlı kişilere katılım sertifika verilecektir. Kayıt için tıklayınız.

Öğretim Üyesi: Dr. Durmuş ÖZBAŞI

Whatsapp
EMUDER
EMUDER
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?